Yüksel Aslan, Osmangazi Belediyesi'nde uzun yıllar görev yapmış bir çalışandı ve meslektaşlarının vefat haberi büyük üzüntü yarattı. Belediye personeli, bahçede toplanarak mesai arkadaşlarını dualarla ebedi yolculuğa uğurladı. Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın da, "Yüksel abimizi uzun yıllardır tanırım. DAĞDER Başkanlığı dönemimde birlikte çalıştık. İyi bir insandı ve belediyemize önemli hizmetlerde bulundu. Onu çok değerli bir büyük olarak hatırlayacağız. Başımız sağ olsun. Allah mekanını cennet eylesin" dedi.
Duygusal anların yaşandığı törenin ardından Yüksel Aslan, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı. Başkan Aydın, Çirişhane Mahallesi'ndeki Hacı Hidayet Ener Camii'nde kılınan cenaze namazına katılarak Aslan'a veda etti. Yüksel Aslan, cenaze namazının ardından Orhaneli Dağgüney Köyü Mezarlığı'na defnedildi.