• DOLAR 31,07 %0.17
  • EURO 33,68 %-0.05
  • ALTIN 2.032,18 %0.75
  • BİST100 9.374,20 %0.29
  • BITCOIN 50.966 %-1.09
  • ETHERIUM 2.920 %-1.65
3°
7 saat önce Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen programla Gençlik ve Spor Bakan Osman Aşkın Bak, ‘Amatör spor kulüpleri sporcuları, Büyükşehir Belediyespor Kadınlar Hentbol Takımı ve sporcu aileleriyle biraraya geldi.

7 saat önce Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Mustafakemalpaşa ilçesine kazandırılan dev tesis, kültür merkezi, spor tesisleri ve belediye hizmet birimlerini içerisinde barındırarak bir ilki gerçekleştirdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın da katılımıyla düzenlenen törenle tesis, resmi açılışını gerçekleştirdi.

15 saat önce Bursa

Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar, ilçedeki ayakkabıcı esnafıyla bir araya gelerek destek sözü verdi.

16 saat önce Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım’a kazandırılan Vakıf Bera Kent Parkı bünyesindeki Spor Kompleksi, içerisinde futbol sahaları, basketbol, boks ve güreş branşlarına özel spor salonları ile eğitim salonlarını barındırıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın katılımıyla gerçekleşen törenle Spor Kompleksi, resmi olarak hizmete açıldı.

16 saat önce Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl'e kazandırılan İnegölspor Tesisleri, 2 adet doğal çim futbol sahası, 600 kişilik tribünü, soyunma odaları, sporcu konaklama odaları gibi birçok modern hizmet birimini bünyesinde barındırıyor. Tesisler, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın katılımıyla düzenlenen törenle resmi olarak hizmete açıldı.

17 saat önce Bursa

Cumhur İttifakı'nın Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim kampanyası sürecinde ilçe halkıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Vatandaşlarla sık sık buluşan Dinçer, son olarak Mürsel ve Ülkü Mahalleleri'nde büyük bir sevgiyle karşılandı.

1 gün önce Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 2019'da bütçenin yüzde 22'sini yatırımlara ayırdıklarını belirterek, şu anda bütçenin yüzde 46'sını yatırımlara ayırdıklarını söyledi. Gemlik ilçesinde sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve hemşehri dernekleri temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Aktaş, halkın ihtiyaçlarını gece gündüz demeden karşılamak için çalıştıklarını ifade etti.

1 gün önce Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan ve şehirde farklı branşlarda eğitimler vererek adeta bir halk üniversitesine dönüşen BUSMEK, Türkiye'nin 100. yılına özel olarak düzenlenen etkinlikle bir kez daha önemli bir adım attı. Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi Fuaye Alanı'nda gerçekleştirilen '100. Yılda 100 Workshop ve BUSMEK Sergisi' yoğun bir katılımla açıldı.

1 gün önce Bursa

İnegöl Belediyesi, bu yıl 4. kez düzenleyeceği Küçükbaş Hayvancılık Festivali'nin tarihlerini açıkladı. Yurt içi ve yurt dışından geniş katılımlı bir etkinlik olan festival, 27-28-29 Eylül 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

1 gün önce Bursa

İnegöl Belediyesi, Mahmudiye Mahallesi'nde Fethiye Çıkmazı ile Pehlivan Sokak arasında gerçekleştirdiği kamulaştırma çalışmaları ile çıkmaz sokakları trafiğe açarak, mahalle arasında 50 araçlık ücretsiz otopark alanı oluşturuyor.

Bakmadan Geçme!

Osmangazi Emek Mahallesi'ne, yeni spor tesisi
Osmangazi Emek Mahallesi'ne, yeni spor tesisi
1
Yıldırım'da Kadın Spor Merkezleri ilgi görüyor
Yıldırım'da Kadın Spor Merkezleri ilgi görüyor
2
Hastavuk kurucusu Sedat Sırrı Sezer vefat etti
Hastavuk kurucusu Sedat Sırrı Sezer vefat etti
3
BIK Genel Müdürü Erkılınç: 'Korkmadan hakikati konuşacağız'
BIK Genel Müdürü Erkılınç: 'Korkmadan hakikati konuşacağız'
4