Yıldırım Belediyesi, Yıldırım Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen Okul Sporları İlçe Şenlikleri'nde dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödül töreni ve malzeme dağıtımı programı, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşti. Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım İlçe Kaymakamı Metin Esen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sevinç, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Demirci, okul müdürleri ve sporcuların katılımıyla gerçekleşen törende, ilkokul kategorisinde dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Tüm katılan okullara spor malzemesi dağıtımı yapıldı.

İ L K O K U L L U S P O R C U L A R Ö D Ü L(22221)

İlkokul kategorisinde 39 okuldan 890 öğrencinin yarıştığı şenliklerde, final mücadelesi Naz Özdilek İlkokulu ve Hasan Öztimur 75. Yıl İlkokulu arasında gerçekleşti ve Naz Özdilek İlkokulu şampiyon oldu.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yaptığı açıklamada, çocukların ve gençlerin sporla fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çalışmaların sürdüğünü belirtti. Yılmaz, yapılan spor yatırımlarıyla her yaş grubundan insanın spor yapabileceği bir ortam oluşturduklarını ifade etti. Ayrıca, 2024 yılı itibariyle lisanslı sporcu sayısının 4 bin 454 olduğunu ve bu sporcuların 3 bin 440 madalya ve 198 kupa kazandığını vurguladı.

İ L K O K U L L U S P O R C U L A R Ö D Ü L (222228)

Yıldırım Kaymakamı Metin Esen ise sporun desteklenmesi için Yıldırım Belediye Başkanı'na teşekkür etti.

Program, futbol müsabakası ve beceri parkurunda başarı elde eden öğrencilere ödüllerin verilmesiyle sona erdi.

Büyükşehir zabıta ekiplerinden Kurban Bayramı’nda sıkı denetim Büyükşehir zabıta ekiplerinden Kurban Bayramı’nda sıkı denetim

İ L K O K U L L U S P O R C U L A R Ö D Ü L (22224)İ L K O K U L L U S P O R C U L A R Ö D Ü L (2223)İ L K O K U L L U S P O R C U L A R Ö D Ü Ld13C5

Editör: Ferit Gücüyener