Elon Musk: Yapay zeka 2026 yılına kadar en akıllı insandan daha akıllı olacak Elon Musk: Yapay zeka 2026 yılına kadar en akıllı insandan daha akıllı olacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi, sürdürülebilir insan kaynağının yetiştirilmesi ve yerli teknolojinin geliştirilmesi hedefleri doğrultusunda bir dizi proje başlattı. Bu çerçevede, bilgi teknolojileri alanındaki kapasitelerini geliştirmek isteyen girişimcileri teşvik etmek amacıyla B-CUBE Akıllı Şehircilik ve İnovasyon Merkezi'nde yeni girişimci başvuruları kabul edilmeye başlandı.

33977 M T Y1 Z D Vh Y W 1

B-Cube, akıllı şehircilik odaklı çalışan girişimcilere bir dizi destek hizmeti sunmaktadır. Merkez, akıllı şehircilik dikey alanında kurulan ilk inovasyon merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Kabul edilen girişimcilere, iş geliştirme programları, ticarileştirme ve yatırım destek çalışmaları, ürün deneyimleme sahnesi gibi çeşitli hizmet alanları sunarak girişimcilerin projelerini hayata geçirmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

33977 M T Y1 Z D Vh O W

B-CUBE Akıllı Şehircilik ve İnovasyon Merkezi'ne başvurular, web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Başvuru için bcube.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isteyenler ise [email protected] mail adresi üzerinden merkezle iletişime geçebilirler."

Editör: Ferit Gücüyener