Dünyaca ünlü oyuncu Shelley Duvall, hayatını kaybetti Dünyaca ünlü oyuncu Shelley Duvall, hayatını kaybetti

Boşandıktan 20 gün sonra şarkıcı Nez ile aşkını ilan ettiği için tepki çeken Güldür Güldür Show oyuncusu Rüştü Onur Atilla, ilişkisinin nasıl başladığını anlattı. Nez ile ilişkisinin boşandıktan sonra başladığını söyleyen oyuncu, ''Nez'le 2 yıldır takipleşiyoruz. Mayıs'ta tanıştık. Ama dava günü alınmış, boşanma süreci başlamıştı'' dedi.

Güldür Güldür Show ekibinde yer alan başarılı oyuncu Rüştü Onur Atilla, 10 Haziran'da 10 yıllık eşi Sinem Ayyıldız ile tek celsede boşandı. Atilla, boşandıktan 20 gün sonra şarkıcı Nez ile aşkını ilan etti. Yeni ilişkisinden dolayı tepki çeken oyuncu, ilişkinin başlama sürecini anlattı.

"NEZ İLE TANIŞTIĞIMIZDA DAVA GÜNÜ ALINMIŞTI"

Bir mekan çıkışı sevgilisiyle görüntülenen oyuncu, Aramızda Kalmasın'a yaptığı açıklamada "Nez'le 2 yıldır takipleşiyoruz. Mayıs'ta tanıştık. Ama dava günü alınmış, boşanma süreci başlamıştı. Bu bir süreçti. 10 yıllık evli olan biri olarak, 23 yıldır tanıştığı eşiyle ayrılık sürecine giren biri olarak bir an önce bir ilişkiye başlamak gibi bir hayalde ya da planda olan biri değilim" ifadelerini kullandı. Rüştü Onur Atilla, açıklamasının ardından sevgilisiyle araca binerek uzaklaştı.

"KİMSENİN YUVASINI YIKMADIM"

Atilla ile ilişkisini ilan ettikten sonra "Yuva yıkan kadın" yorumlarına maruz kalan şarkıcı Nez, Magazin News'e yaptığı açıklamada "Onur Bey kısa süre önce evliliğini bitirmiş, aylar önce evleri ayırmışlar, bunu ben bile bilmiyordum açıkçası. Televizyondan gördüğüm bir arkadaş olarak şimdi çok yeni bir ilişkimiz başladı. Biz resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik. Kimsenin yuvasını bozmadım benim içim çok rahat. Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor? Bunları geçelim" demişti.

Editör: Turgay Şener