İnegöl Belediyesi, Türk rock müziğinin unutulmaz isimleri Cem Karaca ve Barış Manço'yu anmak adına özel bir vefa konseri düzenledi. 01 Şubat 1999'da aramızdan ayrılan Barış Manço ve 08 Şubat 2004'te hayatını kaybeden Cem Karaca, Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşen konserle bir kez daha hayranlarıyla buluştu.

B L D 0362 ( Custom)

Bursa BUSMEK’ten ‘100’üncü Yılda 100 Workshop’ Bursa BUSMEK’ten ‘100’üncü Yılda 100 Workshop’

Semih Kandemir ve Riva Orkestrasının sahne aldığı konserde, iki usta sanatçı dostları ve sevenleri tarafından şarkılarıyla anıldı. Cuma akşamı saat 20.00'da başlayan konser, İnegöllü müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Farklı yaş gruplarından katılımcıların yer aldığı etkinlik, Semih Kandemir ve Riva Orkestrasının enerjik performansıyla coşku dolu bir atmosfer sunarak geceyi renklendirdi.

B L D 0416 ( Custom)

Belediye Başkan Yardımcısı Emin Dündar'ın da katıldığı konserde, Başkan Dündar sahneye davet edilerek gecenin anısına hediye takdiminde bulundu. Kısa bir selamlama konuşması yaparak Cem Karaca ve Barış Manço'yu saygıyla anan Dündar, bu özel etkinliğin kültür ve sanata katkı sağladığını vurguladı.

B L D 0385 ( Custom)

B L D 0360 ( Custom)

Editör: FERİT GÜCÜYENER