Fenomen Neslim Güngen ve eşi Kıvanç Güngen gözaltına alındı Fenomen Neslim Güngen ve eşi Kıvanç Güngen gözaltına alındı

Uzun Süreli Aşk, Mutlu Sonla Taçlandı

Başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş, beş yıldır birlikte olduğu modacı sevgilisi Zeynep Mayruk ile evlendi. Çift, dün Çeşme Alaçatı'da düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Rol aldığı dizilerdeki performansıyla adından söz ettiren Tolga Sarıtaş, uzun süredir aşk yaşadığı Zeynep Mayruk ile hayatını birleştirdi.

Ünlülerden Düğüne Akın

Çeşme’de gerçekleştirilen düğün törenine, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Davetliler arasında Engin Akyürek, Sarp Akkaya ve eşi Sinem Akkaya, Özgür Çevik ve Hatice Kartoğlu, Alina Boz ve Umut Evirgen, Melis Birkan ve Aras Aydın, Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar, Banu Savcı ve Timur Savcı, İnci Gündoğdu ve Ali Gündoğdu, Yağız Alp Akaydın, Hanzade Durmuş gibi isimler yer aldı. Bu özel günlerinde Sarıtaş ve Mayruk'u yalnız bırakmayan ünlü konuklar, çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Nikah Şahitleri ve Düğün Detayları

Tolga Sarıtaş’ın nikah şahitliğini Ömer Durak, Genco Ozak ve Sedat Demirtopuz üstlenirken, Zeynep Mayruk’un şahitleri ise Selin Sarper, Begüm Ertuğrul ve Berçin Mayruk oldu. Tören boyunca çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, Tolga Sarıtaş siyah-beyaz bir damatlık, Zeynep Mayruk ise dantel detaylı straplez bir gelinlik tercih etti.

Düğün Gecesi Romantizmi

Düğün gecesinde çift saatlerce dans etti. Tolga Sarıtaş, bir ara eşi Zeynep Mayruk'un gözlerinin içine bakarak “Senden Daha Güzel” şarkısını seslendirdi. Bu romantik an, davetlilerin de büyük beğenisini kazandı.

Nikah Sonrası Açıklamalar

Nikah töreni sonrasında basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştiren çiftten Zeynep Mayruk, “Ben bu zamana kadar sakindim ama Tolga beni evden almaya gelince çok heyecanlandım” dedi. Tolga Sarıtaş ise gelin alma töreninde davul çalarak oynadığı anları anlatarak, “Geleneklerimizi yerine getirdik. Yuva kurmaya karar verdik, sevdiklerimizi de aramızda görünce her şey tadından yenmez oldu. Bugünü hep beraber kutlayacağız. Çok mutluyuz. Hemen balayı yapmayacağız. Zeynep yoğun olduğu için Ayvalık’ta kısa bir tatil yapacağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşımlar Sınırlı Kaldı

Düğün gününden herhangi bir paylaşım yapmayan Tolga Sarıtaş, sosyal medyada oldukça sessiz kalırken, Zeynep Mayruk düğünden sadece bir kare paylaşarak, “Sen ve ben. 27.06.2024” notunu düştü. Çiftin bu sade paylaşımı, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk’un bu mutlu günleri, gerek davetlilerin katılımı gerekse romantik anlarıyla hafızalarda yer edecek. Çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Editör: Turgay Şener