Osmangazili Badmintonculardan Türkiye Şampiyonluğu Osmangazili Badmintonculardan Türkiye Şampiyonluğu

Osmangazi Belediyesi'ne ait Sukaypark Tesisleri'nde gerçekleştirilen genel kurula kulübün önceki ve yeni dönem yöneticileri katıldı. Toplantı, İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başladı. Faaliyet ve denetim kurulu raporları okunarak kabul edildi. Daha sonra yapılan açık oylamada kulübün yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri belirlendi. Tek liste halinde gerçekleşen oylamada Fatih Karayılan yeni başkan seçildi.

Osmangazi Belediyespor (1)

Yeni başkan Fatih Karayılan'ın yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Burak İleri, Özlem Bodur, Kemal Yetişen, Bülent Akça, Kemal Güzelvardar, Sinan Nergiz, Bakır Taşer, Aykut Büyükdere. Denetim kurulu ise Erdinç Sümer, Necati Gezer ve Ayhan Döner'den oluşuyor.

Kongrede konuşan Osmangazi Belediyespor Kulübü Başkanı Fatih Karayılan, önceki dönem yönetimine teşekkür ederek, "Osmangazi ilçemizin çocuk ve gençlerinin spor yapabilmeleri için gerekli şartları oluşturmayı amaçlayan kulübümüz, 20 yıldan beri birçok başarıya imza atmıştır. Bu başarılarda emeği geçen tüm yönetici, antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Yeni görevimizi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte en iyi şekilde yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yeni branşlar açarak ve yeni tesisler kazandırarak daha geniş sporcu kitlelerine ulaşmayı hedefliyoruz. Sportif başarıların da bu şekilde artacağına inanıyorum. Bu göreve getiren Osmangazi Belediye Başkanımız Sayın Erkan Aydın'a da teşekkür ediyorum" dedi.

Osmangazi Belediyespor (2)

Editör: Ferit Gücüyener