CHP'nin Nilüfer Belediye Başkan adayı Şadi Özdemir, elde edilen seçim sonuçlarını FSM'deki Seçim Koordinasyon Merkezi'nde takip etti. Sonuçlar netleşmeye başladığında coşkulu kalabalığa hitap eden Özdemir, herkesin katkısını önemsediğini ve bu seçimin Türkiye'nin kazanımı olduğunu vurguladı.

Özdemir'in Konuşması Şadi Özdemir, kendisine oy veren vermeyen herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında, eşine, çocuklarına, partililere ve gönüllülere de teşekkür etti. "Nilüfer'de sen ben yok, biz varız, biz Nilüferiz çünkü Hepinizi gönülden kucaklıyorum" diyen Özdemir, birlik ve dayanışma vurgusu yaptı.

Sadi Ozdemir

İnegöllü vatandaşlar ve protokol bayramlaşma programında buluştu İnegöllü vatandaşlar ve protokol bayramlaşma programında buluştu

Özdemir, "Asıl görevimiz şimdi başlıyor. Kentimizi ortak akılla, birlikte yöneteceğiz. Yeni yollar bulacak, yeni sözler sarf edecek, yeni ve güzel işler yapacağız" ifadelerini kullanarak gelecek döneme dair planlarını paylaştı.

Değişmeyecek Değerler Nilüfer'in özgürlükleri, insan hakları, dayanışma ve çok sesliliği gibi değerlerinin değişmeyeceğini vurgulayan Özdemir, "Nilüfer'imizi daha güvenli, daha yeşil, daha engelsiz, daha dayanışmacı, daha katılımcı yapmak için yola çıkıyoruz. Bugünden itibaren her şey çok daha güzel olacak" dedi.

Sadi Ozdemir2 800X450

Editör: Ferit Gücüyener