Başkan Şadi Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Nilüfer Belediye Başkanı seçildikten sonra yeni yönetimini belirlemek için çalışmalarını yürüttü. İlgili birimlerden brifing alarak göreve başlayan Özdemir, başkan yardımcılarını da belirledi. Yapılan atamalarla Tezcan Öztürk, Serpil Altun, Okan Şahin, Emre Karagöz, Mahmut Demiröz, Şirin Biçer ve Zerrin Güleş başkan yardımcısı olarak görevlendirildi.

T E Z C A N O Z T U R K

Özel Kalem Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü ve Bilgi İşlem Müdürlüğü doğrudan Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'e bağlanırken, Mali Hizmetler Müdürlüğü ile Yazı İşleri Müdürlüğü'nden sorumlu başkan yardımcısı Tezcan Öztürk oldu.

S E R P I L A L T U N

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ile Hukuk İşleri Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Serpil Altun'un sorumluluğuna verilirken; Kültür İşleri Müdürlüğü, Belediye Tiyatro Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü de Okan Şahin'e bağlandı.

Yıldırım’da 'Erguvan Zamanı' coşkusu Yıldırım’da 'Erguvan Zamanı' coşkusu

E M R E K A R A G O ZRuhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü'nün sorumluluğu Başkan Yardımcısı Emre Karagöz'e verilirken; Plan ve Proje Müdürlüğü ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü de Başkan Yardımcısı Mahmut Demiröz'e bağlandı.

S I R I N B I C E R

Fen İşleri Müdürlüğü ile Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nden sorumlu olan başkan yardımcısı Şirin Biçer; Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ile İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü'nden de Başkan Yardımcısı Zerrin Güleş oldu.

Z E R R I N G U L E SM A H M U T D E M I R O ZO K A N S A H I N

Editör: Serpil Çoksürer