Başkan Bozbey’den Bursaspor taraftarına ‘Tahta açılacak’ müjdesi Başkan Bozbey’den Bursaspor taraftarına ‘Tahta açılacak’ müjdesi

Sahil temizleme etkinliğine, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, Mudanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Karip, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Murat Şener, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Şenay S. Kılıkçıer, Genel Sekreter Samet Karakaya, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, ilçelerinin ismini taşıyan bir üniversitenin olmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Mudanya Üniversitesi ile ortak projelerimiz devam edecek. Ben bu etkinliği gerçekleştiren Mudanya Üniversitesi yönetici ve öğrencilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Mudanya Üniversitesi

Mudanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Karip de, Mudanya Üniversitesinin açılan yeni bölümlerle büyüyüp gelişmeye devam ettiğini belirterek, “Bir yandan akademik çalışmalarımızı yürütürken, diğer yandan da kentimize ve Mudanya ilçesine değer katacak sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiriyoruz. Bugün bu projelerin ilkini gerçekleştirdik. Bize destek veren Mudanya Belediye Başkanı sayın Deniz Dalgıç’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Mudanya Üniversitesitemizlik 1

Editör: Ferit Gücüyener