Cumhur İttifakı'nın AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim kampanyası kapsamında halkla bir araya gelmeye devam ediyor. İlçedeki esnaf ziyaretleri ve pazarlardaki buluşmalarının yanı sıra, Mürsel ve Ülkü Mahalleleri'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Bu ziyaretlerde yoğun sevgi gösterileri ile karşılaşan Dinçer, ilçenin daha güzel bir görünüme kavuşması için mahalle sakinleriyle işbirliği yapma arzusunu dile getirdi.

İnegöl Mobilya Fuarı: 50. MODEF Expo, büyük coşkuyla başladı! İnegöl Mobilya Fuarı: 50. MODEF Expo, büyük coşkuyla başladı!

Gökhan Dinçer-1

Gökhan Dinçer, ilçedeki sorunların tespiti konusunda kendilerinin aktif rol oynayacaklarını ve çözüm yollarını ise vatandaşlarla birlikte istişareler sonucunda bulacaklarını vurguladı. Projelerin ortak bir çaba ile üretileceğini belirten Dinçer, "Hep birlikte yapacağız. Birlikte çalışarak başarabiliriz. Devletin kaynaklarını Mudanya için seferber etmek adına çaba sarf edeceğiz. Mudanya’da yaşamak ayrıcalık olacak" dedi. Dinçer, ilçede yaşayan tüm vatandaşlar için çeşitli projeler geliştireceklerini ve bu projelerin hayata geçirilmesinde halkın katılımını sağlayacaklarını ifade etti.

Gökhan Dinçer6

Editör: Ferit Gücüyener