CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç, Mudanyalıların nabzını tutmak ve kentin sorunlarına yönelik çözüm önerilerini ve projelerini paylaşmak için "Deniz Buluşmaları"nı başlatıyor. Farklı mahallelerde gerçekleştirilecek buluşmalarda Dalgıç, Mudanyalılarla bir araya gelerek Mudanya’yı geleceğe taşıyacak projelerini anlatacak.

Deniz Buluşmaları’nda Mudanyalıları dinleyerek, sorunlarını ve taleplerini ilk ağızdan öğreneceğini kaydeden Deniz Dalgıç, “Mudanya’nın güzel insanlarıyla bir araya gelmekten büyük heyecan duyuyorum. Tüm Mudanyalı hemşehrilerimi sandalyeleri ile birlikte buluşma noktalarımıza bekliyorum. Güzel Mudanyamızda saleplerimizi yudumlarken kentimizin sorunlarını konuşalım ve ortak akıl ile ortaya koyduğumuz çözüm önerilerimizi paylaşalım.” diye konuştu.

"Deniz Buluşmaları"nın ilki 21 Mart Perşembe günü saat 21.30'da Mütareke Meydanı’nda gerçekleşecek. Tüm Mudanyalıların katılımına açık olan buluşmada sıcak salepler eşliğinde Mudanya'nın geleceği konuşulacak.

Bursalılar Türkiye - Portekiz maçını dev ekranlarda izledi Bursalılar Türkiye - Portekiz maçını dev ekranlarda izledi

MUDANYA DENİZ İLE BULUŞUYOR TAKVİMİ

  • 21 Mart Perşembe – 21.30 - Mütareke Meydanı

  • 25 Mart Pazartesi – 21.30 – Güzelyalı Sahili

  • 26 Mart Salı – 21.30 – Yeni Mahalle Pembe Panter Parkı

  • 27 Mart Çarşamba – 21.30 – Halitpaşa Mahallesi Samanyolu Parkı

  • 29 Mart Cuma – 21.30 – Tirilye

NOT: Mudanya Deniz ile Buluşuyor etkinliklerine katılmak isteyen basın mensupları 0537 328 9474 no’lu telefon numarasından Semih Aydın ile iletişime geçebilir.

D E N İ Z D A L G I C Görsel

Editör: Ferit Gücüyener