İnegöl'ün geleceğine yönelik planlamalarını sürdüren Başkan Taban, Türkiye'nin geleceğine ışık tutacak projeler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Her gün farklı kesimlere yönelik müjdelerle 5 yıllık dönemin yol haritasını paylaşan Taban, modern bir kent olan İnegöl'e yeni kapalı pazaryerleri kazandırılacağını belirtti.

Bursa plajları yaza hazır Bursa plajları yaza hazır

B L D (5) ( Custom)-1

7’DEN 77’YE HERKESİ KAPSAYAN PROJELER

7'den 77'ye herkesi kapsayacak nitelikte projeler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Taban, 154. Kuruluş Yıl dönümüne özel olarak 154 projeyi hayata geçireceklerini dile getirdi. Bu projeler arasında şehirleşme, ulaşım, alt yapı, çevre ve iklim, eğitim, spor, yerel ve kırsal kalkınma gibi birçok kategoride çalışmalar yapılacak.

B L D (2) ( Custom)-3

“İHTİYAÇ ÖNCELİĞİ DOĞRULTUSUNDA YENİ KAPALI PAZARYERLERİNİ KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ”

Yeni kapalı pazaryerleri projelerine yönelik açıklamalarda bulunan Başkan Taban, "İnegöl hızla gelişen bir şehir ve bu gelişimle birlikte ihtiyaçlar da artıyor. Bu kapsamda, pazaryerleri konusunda önemli bir adım atmayı hedefliyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde şehrimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni kapalı pazaryerlerini hayata geçireceğiz" dedi.

B L D (6)-5

B L D (3) ( Custom)-1

Editör: Ferit Gücüyener