İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'ın kış dönemlerinde düzenlediği "Bereket Sofrası Halk Günleri Buluşmaları" devam ediyor. Cuma sabahları farklı bir camide düzenlenen buluşmanın bu haftaki durağı Orhaniye Mahallesi oldu. Bu sabahki etkinlik, Çardak Camii'nde gerçekleşti. Başkan Alper Taban ve beraberindeki heyet, mahalle sakinleri ve cami cemaati ile bir araya gelerek birlik ve beraberlik amacıyla düzenlenen etkinliğin keyfini çıkardı.

B L D 8005 ( Custom)

Vatandaşların talep, şikayet ve dileklerini doğrudan Başkan Taban ve ilgili yöneticilere ilettikleri "Bereket Sofrası Halk Günleri" etkinliğinde, sabah namazının ardından mahalle sakinleri ve cami cemaatiyle simit, zeytin ve peynir eşliğinde kahvaltı yapıldı. Aynı zamanda, mahallenin ve bölgenin sorunları dinlenerek ortak çözümler üretildi.

Etkinlikte, Belediye Başkanı Alper Taban'ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, meclis üyeleri ve AK Partili yöneticiler de yer aldı. Sabah namazının ardından cemaatle birlikte caminin karşısındaki Avcılar Kulübü lokalinde düzenlenen kahvaltı sofrasında, zeytin, peynir ve İnegöl simidiyle yapılan kahvaltının ardından Başkan Taban, vatandaşlara hitaben konuşma yaptı.

B L D 8014 ( Custom)

Başkan Taban, Bereket Sofrası buluşmalarının amacının vatandaşları dinlemek olduğunu vurgulayarak, "Bu sofraları göreve geldiğimiz günden beri kuruyoruz. Farklı mahallelerimizde, farklı camilerimizin cemaatleriyle bir araya geliyoruz. Soframızı bereketlendirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu buluşmaların amacı sizlerin taleplerini, şikayetlerini, öneri ve isteklerini dinlemek. İlçe Başkanımızla, meclis üyelerimizle ve parti yöneticilerimizle bir aile olarak buradayız. Sizleri dinlemek için geldik. Muhtarımıza da teşekkür ediyorum. Mahallemizle ilgili bizlerle sürekli istişare halinde" dedi.

B L D 8050 ( Custom)

Başkan Taban'ın konuşmasının ardından mahalle sakinlerine de söz verildi. Vatandaşların İnegöl ve mahalleleriyle ilgili sorunları dinlenirken, talep ve ihtiyaçlar üzerine istişareler gerçekleştirildi.

B L D 8027 ( Custom)B L D 8022 ( Custom)

Editör: Ferit Gücüyener