2021 yılında görkemli bir düğünle evlenen İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, ocak ayında ikiz bebeklerini kucaklarına aldı. Ünlü çift, bebeklerini bir süredir gözlerden uzak büyütüyordu ve bugün ilk kez yüzlerini gösterdi.

"Kocanı Klonlamayı Nasıl Başardın"

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, ikizleriyle eğlenceli pozlar vererek Instagram hesaplarından "Biraz çılgın aile" notuyla fotoğraflar paylaştı. Takipçileri, bebeklerin babaları İdo Tatlıses ve dedeleri İbrahim Tatlıses'e olan benzerliklerini fark etti. Kullanıcılar, "Kocanı klonlamayı nasıl başardın" ve "Baba tarafına çok benziyor" gibi yorumlar yaptı.

3 Günlükken Ameliyat Olmuştu

Emir Berke Zincidi, değişimiyle şaşkına çevirdi Emir Berke Zincidi, değişimiyle şaşkına çevirdi

Tatlıses çiftinin bebeklerinden İbrahim Ayel, doğduktan 3 gün sonra kalp ameliyatı geçirmişti. Sağlık durumu iyiye giden minik Ayel, nisan ayında bir ameliyat daha geçirdi. Bebeğinin durumu hakkında açıklama yapan Yasemin Şefkatli, "Her şey inandığım gibi çok güzel gitti. Artık doktorumuzun kontrolünde daha rahat bir sürece girdik. Her şeye bin şükür. Ayelikomun bir ailesi de burada. Dualarınız için teşekkür ederiz" dedi.

Editör: Turgay Şener