Türkiye'deki 2024 yerel seçimleri tamamlandı ve başkanlar görevlerine başlamak üzere mazbatalarını almaya devam ediyor. AK Parti'den aday olan yeniden Gürsu Belediye Başkanı seçilen Mustafa Işık'ın mazbata töreni Buski Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
GÜRSU'NUN İYİ OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "2024-2029 arasında 2 aydır sahalarda yapabileceklerimizi anlattık. Vatandaşlarımız tercihlerini kullandılar. %44.1 oy oranı ile göreve gelme şansı elde ettik. Yaptığımız işlerle sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da ödüller aldık. İlçemize ivme kazandırdık. Toplamda 80 projemizin 40 tanesi sosyal, 40 tanesi maddi projelerdi. Amacımız ilçemize katkı sağlamak. Hepimiz Gürsu'nun daha iyi olması için çalışacağız. Demokrasinin gereği olarak yeni bir çalışma dönemine başlıyoruz" açıklamalarıyla ekip arkadaşlarına teşekkür etti ve mazbatasını aldı.