Büyükşehir zabıta ekiplerinden Kurban Bayramı’nda sıkı denetim Büyükşehir zabıta ekiplerinden Kurban Bayramı’nda sıkı denetim

Türkiye'nin 31 Mart yerel seçimleri tamamlandı ve Bursa'da İlçe Belediye Başkanları belirlendi.

Gürsu'da Mustafa Işık yeniden Belediye Başkanı olarak seçildi. Başkan Işık, belediye binası önünde vatandaşlar ve personelle bir araya geldi.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık'ın konuşmasından satır başları şöyle;

"Üçüncü dönemimize başlamamızı sağlayan Cumhur İttifakı'na, Cumhurbaşkanımıza ve seçim sürecinde benimle birlikte olan herkese ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Üçüncü dönemimiz başlıyor. Birçok projeyi, sizlerle birlikte Gürsu halkına daha uygun maliyetlerle sunabildik. Çalışanlarımızın içindeki önceki korkuları yıktık ve birçok projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadılar. Hepinizi tebrik ediyorum. Artık Gürsu, Türkiye'de ödül almaya başlamıştı ve sizlerin desteğiyle Avrupa'da da ödüller kazanmaya başladı. Buradaki çalışma ortamının meyvelerini almaya başladık.

Gürsu Başkan Vatandaşlarlac 1

"ÇEŞİTLİ ZORLUKLARI AŞTIK"

Belediyemizin 30 milyonluk bütçesine ve 33 milyonluk borcuna rağmen, belediyeyi devraldık. Şimdi ustalık zamanı geldi. Birçok engeli ve sorunu aşarak buraya geldik. Çeşitli ödüller aldık ve Türkiye'ye örnek olacak projeler geliştirdik. Bundan sonra daha fazlasını yapacağız. Seçim döneminde evlere girip halkla buluştuk, onların görüşlerini aldık. Gürsu halkının memnuniyetini gördükçe ve sahadan olumlu tepkiler aldıkça seçime gönül rahatlığıyla girdim diyebilirim. Elbette gönül ister ki Büyükşehir de bizim olsun. Ancak demokrasi böyle bir şey, daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar başarılı işlere imza attık ve bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz.

Grusu Başkan Ilk Mesaia13C5

Editör: Ferit Gücüyener