16 SOKAKTA YAMA, 20 SOKAKTA KAPLAMA YAPILACAK
Mevsim şartları uygun olduğu sürece sahada hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, Alanyurt bölgesinde Yunus Emre Mahallesi, Yeni Mahalle, Ertuğrulgazi ve Esentepe Mahallelerinde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Yunus Emre ve Yeni Mahallede bazı cadde ve sokaklarda asfalt kaplamaları gerçekleştirilirken, Ertuğrulgazi Mahallesinde ise 36 sokakta asfaltlama çalışmalarına başlandı.

B L D 0241 ( Custom)

“ZORLUKLAR YAŞADIK AMA HAMD OLSUN ASFALT YAPTIĞIMIZ NOKTAYA GELDİK”

İnegöl Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, planlamalarını yaparak Ertuğrulgazi Mahallesinde toplam 36 sokak için asfalt uygulamasını başlattı. Bu kapsamda 16 sokakta kazı sonrası yama çalışmaları yapılırken, 20 sokakta ise eksik olan asfalt kaplamaları tamamlanacak. Toplamda 7380 metre uzunluğunda asfalt uygulaması planlanmıştır.

B L D 0251 ( Custom)

“HER SOKAĞIMIZDA BENZER KONFORU YAKALAYACAĞIZ”

Belediye Başkanı Alper Taban, Beyaz Gül Sokakta başlayan asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceledi. Zorluklara rağmen asfaltlama işlemlerinin tamamlanmış olmasından memnuniyet duyduğunu ifade eden Taban, "Ertuğrulgazi Mahallemizde ve bölgedeki diğer mahallelerimizde içme suyu hatlarıyla ilgili Büyükşehir Belediyemizin BUSKİ marifetiyle yaptığı alt yapı çalışmaları vardı. Burada vatandaşlarımızın bir miktar zorlukları oldu kazılar esnasında. Ancak bugün hamd olsun asfaltlarımızı yaptığımız noktada işi getirmiş olduk" dedi.

D J I 0211 ( Custom)

“EKSİKLERİMİZİ BİR BİR GİDERİYORUZ”

İnegölspor'a yeni nesil futbol tesisi hizmete açıldı İnegölspor'a yeni nesil futbol tesisi hizmete açıldı

Ertuğrulgazi Mahallesinde 36 sokağın asfalt kaplaması için yapılan planlamalara değinen Başkan Taban, "Her sokakta benzer konforu yakalamak için çalışıyoruz. İhtiyacımız olan konuları bir bir çözüyoruz. Şehirde yapılacak işlerimiz çok. Gerek İnegöl Belediyesi gerekse Büyükşehir Belediyemiz marifetiyle ihtiyacımız olan konular bir bir çözülüyor. Bu süreçte verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı da vatandaşlarımızdan özür diliyorum. Ancak maalesef bunlar bu şekilde yapılmak zorunda" şeklinde konuştu.

D J I 0202 ( Custom)B L D 0246 ( Custom)

Editör: FERİT GÜCÜYENER