"Gazze'deki savaş Lübnan sınırındaki askeri seçenekleri sınırlandırıyor" "Gazze'deki savaş Lübnan sınırındaki askeri seçenekleri sınırlandırıyor"

Erdoğan, TÜRGEV'in düzenlediği geleneksel iftar programında katılımcılara hitap etti. Programa TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Gündüz, İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Vekili ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Necmettin Bilal Erdoğan ile öğrenciler de katıldı.

Erdoğan, konuşmasında katılımcıları Kadir Gecesi'ni kutlayarak başladı ve TÜRGEV'in ülkeye ve millete hizmetlerinden bahsetti. Ardından yangın faciasına değinerek, 'İstanbul'daki yangınla ilgili, 'Bu binaya inşaat ruhsatını, imar ruhsatını veren ve binanın en alt bodrum katlarını gazino haline getirmeye müsaade edenler kim?' diye sordu ve olayın takipçisi olduklarını belirtti. Ayrıca, 'Sizlere destek vermekten geri durmayacağız' dediği TÜRGEV'in ülke gençliğinin önemli bir parçası olduğunu vurguladı ve gençlerin ülkeye hizmet etmesinin önemini vurguladı. Erdoğan, 'TEKNOFEST gençliği, inşallah sizlerin arasından çıkacak Türkiye'nin yüz yılına yön verecek' diyerek gençlerin önemine dikkat çekti."

Editör: Ferit Gücüyener