Bursa kamuoyunun geniş kesimlerinin ortak görüşü, Enes Çelik'in Gürsu Organize Sanayi Bölgesi'nde gösterdiği liderlik ve başarının, Bursaspor'a da olumlu etkiler yapacağı yönünde. Uzun yıllar boyunca başarılar elde etmiş bir takım olarak bilinen Bursaspor'un tekrar birinci lige çıkması, Bursa ve Bursaspor taraftarlarının en büyük arzusu haline geldi. Bu noktada, Enes Çelik'in Gürsu organize sanayi bölgesindeki başarısı aynı şekilde b kulübe yeni bir ivme kazandıracağına olan inanç her geçen gün güçleniyor.

Enes Çelik'in Bursaspor Kulübü başkanlığına adaylığı, şehirde geniş yankı uyandırırken, bütün kesimlerin desteğiyle tek aday olarak gitmesi bekleniyor. Bu süreçte Enes Çelik'in adaylığına olan güçlü destek karşısında Bursaspor klüp başkanlığına aday olan isimler Raşit Barışıcı ve Levent Dönertaş’ın adaylıktan çekildi. Bursa ve Bursaspor camiası, Enes Çelik'in liderliğinde kulübün eski zaferlerine geri dönerek büyük başarılar elde edeceğine olan inancını dile getiriyor.

Enes Çelik1D

Osmangazi'de Yaz Spor Okullarıyla yüzme keyfi başlıyor Osmangazi'de Yaz Spor Okullarıyla yüzme keyfi başlıyor

Başkan Enes Çelik’in Kız kardeşinin Şanlıurfa'daki düğününde bulunmasından dolayı avukatı Yücel Akgül'e vekalet veren Çelik'in başvurusu resmileşti. Avukat Yücel Akgül'ün yanı sıra, Avukat Muhammet Yenice, Emre Topal ve Enbiya Topal da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ne gelen heyette yer aldı. Başkan aday adayı Enes Çelik'in kulübe 100 bin TL de bağışta bulundu.

Editör: Ferit Gücüyener