31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere kısa bir süre kala halkla buluşmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, ilçenin sorunlarına çözüm arayışında sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak, Mudanya Dağ-Der üyeleriyle buluşan Dinçer'e, AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Osman Şeker, Dağ-Der Genel Başkanı İsmail Aydoğdu, Mudanya Şube Başkanı İsa Doğan, Emek Şube Başkanı Ahmet Çam ve Dağ-Der Yönetim Kurulu üyeleri ile birçok vatandaş eşlik etti. Dinçer, Dağlı vatandaşlardan büyük sevgi gösterisiyle karşılandı.

Gökhan Dinçer-6

Mudanya'nın özel bir coğrafyaya ve sosyolojik yapısına sahip olduğunu vurgulayan AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, "İlçemiz, benzersiz özelliklere sahip nadir yerlerden biridir. Bu özelliklerimizi korumak en önemli görevimizdir. Tabii ki birçok sorunla karşı karşıyayız, ancak bu sorunları birlikte çözmek, başarının anahtarıdır. Projelerimizle Mudanya'nın daha yaşanabilir bir ilçe olması için katkı sağlayacağız. 4 binin üzerindeki Dağlı hemşehrimiz, Mudanya'ya önemli değerler katmaktadır. Birlikte çalışarak Mudanya'yı daha konforlu bir yaşam alanı haline getirelim" dedi.

Başkan Aydın personel ile bayramlaştı Başkan Aydın personel ile bayramlaştı

Gökhan Dinçer3-5

Dinçer, ilçe okul aile birliği temsilcileriyle de bir araya gelerek, ilçedeki sorunlara yönelik çözüm planlarını paylaştı. Gümüşhaneli vatandaşlarla gerçekleştirdiği köy ziyaretleri sırasında Dedeköy, Hasköy ve Aydınpınar'da vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini paylaşan Dinçer, her hafta gerçekleştirilecek köy ziyaretleri ve 15 günde bir düzenlenecek halk buluşmalarıyla vatandaşlarla sürekli iletişim halinde olacaklarını belirtti.

Gökhan Dinçer7-6

Seçim çalışmaları kapsamında doğum günü sürpriziyle karşılaşan Gökhan Dinçer, eşi Özlem Dinçer ve oğlu Burak Dinçer'e teşekkür ederek, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Hentbol sporcuları ve gençlik kolları başkanları tarafından düzenlenen doğum günü kutlamasına katıldı. Dinçer, seçim ofisinde gerçekleşen sürpriz kutlamada yeni yaşını coşkuyla kutladı.

Gökhan Dinçer14Gökhan Dinçer13Gökhan Dinçer12-2Gökhan Dinçer11-1

Editör: Ferit Gücüyener