Öncelikle Mahalle muhtarlarına hayırlı olsun ziyareti için yapılan programı Vatan Mahallesi Millet Mahallesi ve Sakarya Mahallesi ziyaretleri ile başladı

CHP Yıldırım İlçe Başkanı ilhami gün, yıldırımda mahalle sorunlarını yerinde görmek amacıyla, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte muhtar ziyaretlerine başladı. İlk olarak Millet mahallesi muhtarı Metin sezeri daha sonra vatan mahallesi Muhtası cumhur güzelaslan  ve sakarya mahallesi muhtarı Arif yamanı ziyarete giden CHP ilce başkanı ilhami Gün ve ekibi, tüm sorun ve önerileri dikkatle dinledi, tek tek not aldı.

İnegöllü vatandaşlar ve protokol bayramlaşma programında buluştu İnegöllü vatandaşlar ve protokol bayramlaşma programında buluştu

“TÜM SORUNLARI İLGİLİ KURUMLARA İLETECEĞİZ”
3 mahalle muhtarını ziyaret eden CHP Yıldırım İlçe Başkanı hemen hemen tüm mahallelerde en önemli sorunun altyapı, elektrik ve sosyal etkinlik  altyapı eksikliği olduğunu söyledi.  Mahallelerimizde alt yapı yok. Elektrik, telefon ve internet hatları yetersiz. Kapasitelerin mutlaka arttırılması gerekiyor. Ayrıca mahallelerimizde sosyal alan eksikliği var. Vatandaşlarımız vakit geçirecek yer bulamamaktan şikayetçi. madde kullanımı ve satışınında bazı mahalelerde olduğu halkımızında bununla ilgili tedbirlerin alınmasını istiyor.
CHP ilce başkanı ilhami Gün; Yapmış olduğumuz ziyaretlerde her mahallemizin sorun ve beklentilerini tek tek not aldık. Bu sorunların çözümü konusunda ilgili kurumlara dilekçelerle başvuracağız ve yapılan çalışmaları takip edip sonuçlandırılmasını isteyeceğiz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarını da yıldırımlı hemşehrilerimizle paylaşacağız. Unutulduğunu hisseden hiçbir vatandaşımızı unutmayacağız. Yıldırım gücüyle tüm sorunları rahatlıkla çözebilecek güçte. Yeterli doğru planlamalarla güçbirliği oluşturalım” dedi. 

Editör: Ferit Gücüyener