Bursa Festivali'nde ‘Dedublüman’ rüzgarı Bursa Festivali'nde ‘Dedublüman’ rüzgarı

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede başlattığı ve Bursa’yı bir bütün olarak ele alan 2024-2029 strateji toplantıları Mudanya’da devam etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç ile her iki belediye bürokratlarının da hazır bulunduğu toplantıda yapılacak işbirlikleri ve öncelikli olarak yapılması düşünülen projeler ele alındı. Mudanya Belediyesi’nin çalışmalarını içeren sunum yapılırken, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç ise Mudanya için hedefledikleri projeleri aktardı.

I M G 1661

GÜLÜMSETEN PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”
Yerel yönetimlerin etkin bir şekilde çalışmasının, şehirlerin yaşanabilirliği açısından büyük önem taşıdığını ifade eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Büyükşehir Belediyesi'nin stratejik plan çalışmaları kapsamında Mudanya Belediyesi ile toplantı gerçekleştirdik. Mudanya için ileriye dönük olarak hazırlanan projeleri gözden geçirdik. Bütün ilçelerimizle ortak çalışmalar yaparak Bursa’mızın hak ettiği hizmeti almasını sağlayacak, insanlarımızın gülümseyecekleri projelere imza atacağız” dedi.

I M G 1767

UYUMLU ÇALIŞMA HİZMET KALİTESİNİ ARTIRIR”
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede başlattığı 2024-2029 strateji geliştirme toplantılarının önemli bir adım olduğuna vurgu yapan Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, “Belediyemizin yaptığı ve birlikte yapacağımız ortak projeler ile çalışmaları değerlendirdik. Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin uyumlu çalışması hizmet kalitesinin artmasında önemli bir etken olacaktır” dedi. Depremsellikten, alt yapı ve ulaşıma, tarımsal kalkınmadan turizme kadar birçok konuyu ele aldıklarını da belirten Dalgıç, “Verdiği desteklerden dolayı başkanımıza ve bürokratlarına teşekkür ediyorum. Güçlü bir iletişim ve koordinasyon içerisinde birlikte çok güzel işlere imza atacak, Bursamızı ve Mudanyamızı birlikte gülümseteceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Ferit Gücüyener