Dünyaca ünlü oyuncu Burak Özçivit, katıldığı bir davette kadın hayranının kalp işareti yapma isteğini nazikçe reddetti. Rol aldığı dizilerdeki başarısı ve tarzıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Özçivit, önceki gün bir etkinliğe katıldı. Burada hayranlarıyla fotoğraf çektiren Özçivit'in, kadın hayranıyla yaşadığı olay sosyal medyada gündem oldu.

Ellerini Cebinden Çıkarmadı

Özçivit, dünya çapında düzenlenen açılış ve davetlerde sık sık hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Son olarak katıldığı bir etkinlikte, bir kadın hayranının ellerini birleştirerek kalp yapma isteğini kibarca reddetti. Fotoğraf çektirdiği sırada ellerini cebinden çıkarmayan Özçivit'in bu tutumu dikkat çekti. Hayranının talebinin reddedilmesinin ardından uzaklaşması ise sosyal medyada geniş yankı buldu.

Aile Yaşamı

2017 yılında meslektaşı Fahriye Evcen ile evlenen Burak Özçivit'in, Karen ve Kerem adında iki çocuğu bulunuyor. Özçivit'in ailesiyle birlikte mutlu bir yaşam sürdüğü biliniyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Shelley Duvall, hayatını kaybetti Dünyaca ünlü oyuncu Shelley Duvall, hayatını kaybetti

Burak Özçivit'in hayranlarıyla yaşadığı bu an, sosyal medyada farklı yorumlara yol açarken, oyuncunun profesyonelliği ve hayranlarına olan nazik tavrı bir kez daha gözler önüne serildi.

Editör: Turgay Şener