31 Mart Yerel seçimleri kapsamında ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Osmangazi İlçesi’nin Papazçeşme mahallesindeydi. Papazçeşmeliler tarafından meşaleler ve havai fişekler eşliğinde büyük coşkuyla karşılanan Bozbey için mahalle sakinleri adeta görsel şölen oluşturdu. 

Whatsapp Image 2024 03 26 At 01.40.46

“Yıllardır plan bekleniyor”

CHP Genel Başkan Yardımcısı İlhan Uzgel, Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Osmangazi İlçe Başkanı Cengiz Çelikten ve Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın ile birlikte Küplüpınar Yeşildağ Spor Kulübü’nü ziyaret eden ve burada mahalle sakinlerine kulüp tesisinin balkonundan seslenen Bozbey, Papazçeşme mahallesinin sorunlarını bildiğini vurgulayarak “Yıllardır burası plan bekliyor. Kentsel dönüşüm de şart. Hak sahiplerinin haklarını koruyarak gerçek kentsel dönüşümü inşallah biz yapacağız. 2019’da göreve gelseydik şu an bu bölgenin sorunlarının büyük çoğu halledilmiş olurdu” dedi. 

Whatsapp Image 2024 03 26 At 01.40.47

“Papazçeşme’ye halı saha sözü”

Bozbey, Papazçeşme’nin hem Bursaspor’a hem de mahalle takımlarına tutkulu taraftar kültürü olan bir bölge olduğunun altını çizerek, “Yıllarca Yeşildağ Spor Kulübü’nü ayakta tutmaya çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Öyle bir mahalle ki hem Bursaspor’a hem de kendi takımlarına sahip çıkıyor. Size söz buraya halı saha yapacağız. 1 Nisan’dan sonra hem Bursaspor’un sorunlarını hem de Papazçeşme’nin sorunlarını çözmek için hemen icraata başlayacağız” dedi.  

Whatsapp Image 2024 03 26 At 01.40.47

Bursa plajları yaza hazır Bursa plajları yaza hazır

Büyükşehir çalışanları; Mustafa Ağabeyiniz geliyor”

Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan vatandaşlardan gelen soru üzerine belediye çalışanlarının 1 Nisan’dan sonra tedirgin olmamaları gerektiğini söyleyen Bozbey, “Biz, işini yapanı korur, kollar, hak ettiğini de veririz. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte hepimizi gülümseten projeleri hayata geçirdiğimizde herkese sahip çıktığımızı anlayacaklar. Nilüfer’de çalışma arkadaşlarımızla 20 yıl nasıl kol kola yürüdüysek Büyükşehir’de de birlikte yürüyeceğiz. Hiç merak etmeyin. Tanıdıklarınız varsa selam söyleyin hiç merak etmesinler. Mustafa ağabeyleri geliyor” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 26 At 01.40.49

Editör: Ferit Gücüyener