Başkan Yılmaz:  Yıldırım’a 5 yıl daha hizmet edeceğiz

Başkan Oktay Yılmaz, 5 yıllık görev süresince olduğu gibi bundan sonra da Yıldırım'ı parlayan bir kent haline getirme gayreti içinde olacaklarını ifade etti. Yıldırım Belediye Başkanı, belediye meclis üyeleri ve muhtarlarla uyum içinde çalışarak Yıldırım'ın menfaatine olan her işin arkasında olacaklarını söyledi. Yılmaz, "Rabbim bizi hemşehrilerimize karşı mahcup etmesin" temennisinde bulundu.

Bursa plajları yaza hazır Bursa plajları yaza hazır

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası ilk mesai gününde personel ve vatandaşlarla bir araya geldi. Programa, MHP Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı İrfan Akkaya, belediye meclis üyeleri, personel ve vatandaşlar da katıldı.

Yıldırım'ın kentini yeniden yönetmek için 5 yıllık bir ruhsat verdiklerini belirten Başkan Yılmaz, 2019'da göreve gelirken "Sensiz olmaz Yıldırım" diyerek hep birlikte yürüyeceklerini ifade ettiklerini söyledi. Yılmaz, Yıldırım'a hizmet ederken tarihî şahsiyetlerin cesaret, feraset ve şahsiyetini rehber aldıklarını belirtti. Başkan Yılmaz, birlik ve beraberlik içinde birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve Yıldırım'ın değerlerinin şehri olduğunu vurguladı.

Başkan Yılmaz, destek ve güvenin kendileri için temel taş olduğunu ifade ederek, bu desteği veren herkese minnettar olduğunu dile getirdi. Yeni dönemde de vaat ettikleri projeleri gerçekleştirmek için samimiyetle çalışacaklarını belirten Yılmaz, birlik ve beraberlikle ilerlemeye devam edeceklerini söyledi.

Editör: Ferit Gücüyener