Göreve geldiği günden itibaren ortak akıl ve istişare kültürünü benimseyen İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, yeni dönem için de aynı anlayışla çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti'nin Belediye Başkan Adayı olarak 31 Mart seçimlerine katılacak olan Başkan Taban, 2024-2029 yıllarını kapsayan süreçle ilgili hazırlıklarına vatandaşların katılımını teşvik ediyor.

İnegölspor'a yeni nesil futbol tesisi hizmete açıldı İnegölspor'a yeni nesil futbol tesisi hizmete açıldı

İlk günkü gibi hizmet üretmeye devam edeceğiz

Başkan Alper Taban, şehirde yaşayan her vatandaşın görüşünün önemli olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanı ve parti büyüklerinin teveccühüyle yeniden aday gösterildiğini ifade eden Taban, "Bizler de ilk günkü aşkla İnegöl için gece gündüz hizmet üretmeye, çalışmaya, şehrimizi geleceğe taşıyacak adımları atmaya devam edeceğiz. Bu noktada 300 bin nüfusun tamamını kapsayacak, herkese dokunacak projelerimiz var. Eksiklerimizin de farkındayız. Bu doğrultuda yeni döneme dair beyanname çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Bld (1)

Gelin şehrimizi birlikte inşa edelim

Başkan Taban, göreve geldiği ilk gün gibi ortak akıl ve istişare kültürüne vurgu yaparak, "Yeni dönem için de vatandaşlarımızın, STK’ların İnegöl’de bu da olmalı dediği önerileri, projeleri varsa bizimle paylaşmalarını arzu ediyoruz. Gelin şehrimizi birlikte inşa edelim" şeklinde konuştu. Vatandaşlara talep, öneri ve şehrin ihtiyaçları konusunda yönlendirmeleri iletmeleri çağrısında bulundu. Başkan Taban, iletişim için 0530 136 40 00 numaralı WhatsApp hattı ve diğer sosyal medya hesaplarının kullanılabileceğini belirtti.

Editör: FERİT GÜCÜYENER