Türkiye İş Bankası, yeni müşteri olmak isteyenlere yönelik faizsiz kredi fırsatını duyurdu. Bankanın resmi internet sitesinde yayımlanan bilgilere göre, İşCep üzerinden başvurular alınacak ve belirli koşulları sağlayanlar bu kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanya Detayları ve Şartları

Bakan Şimşek: En kötüsü geride kaldı Bakan Şimşek: En kötüsü geride kaldı

Kampanya, 29 Nisan 2024 ile 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında İşCep "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğiyle İş Bankası müşterisi olmak isteyenler için geçerli olacak. Faizsiz taksitli nakit avans, 2-3 ay vade için geçerli olup, kullanılacak tutar 300 TL ile 25.000 TL arasında olacak. Kampanyadan yararlanmak için başvurular sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından yapılacak.

Başvuru ve Katılım Koşulları

Başvurular, İşCep üzerinden online olarak gerçekleştirilecek ve müşteri olma sürecinin tamamlanmasını takip eden ilk iş günü başlatılacak. Kampanyadan yararlanma süresi 30 Haziran 2024 tarihinde sona erecek. Her müşteri yalnızca bir kez kampanyadan faydalanabilecek ve kampanyaya İş Bankası Bireysel Kredi Kartları da dahil olacak.

Başvuru İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

25 bin TL'lik faizsiz kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin öncelikle mobil uygulama üzerinden müşteri olmaları gerekmektedir. Müşteri olunduktan sonra İşCep'teki "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliği üzerinden ilgili adımları takip etmeleri gerekmektedir.

Editör: Ferit Gücüyener