Bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Furkan Leventoğlu, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı. Leventoğlu, AK Parti ilkelerini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın reformlarını sahada sonuna kadar savunan gönül ekibinin bayramlaşmada bir araya geldiğini belirtti.

Leventoğlu, “AK Parti olarak bu ailenin emekleriyle bugünlere geldik. Liderimizle inşallah yürüyeceğimiz daha çok yolumuz var. Güçlü teşkilatlarımızdan olan Bursa teşkilatımızın her zorluğun üstesinden geleceğine canı gönülden inanıyor, zaferlerle dolu geçmişine, yeni zaferleri de ekleyeceğine inanıyoruz. Bugün bizler bu görevlerdeyiz. Dün ağabeylerimiz, ablalarımız vardı. Yarın da kardeşlerimiz olacak. Önemli olan bu gök kubbede hoş bir sada bırakabilmektir,” dedi.

Akparti̇de Bayramlaşma Amlasti

AK Parti Bursa İl Başkanı'nın Konuşması

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, bayramların millet olarak birlik, beraberlik, ezeli ve ebedi kardeşliğin hatırlandığı mübarek günler olduğunu vurguladı. Gürkan, son 22 yılda Türkiye Yüzyılı’na hazırlık yolunda inşa çalışmalarına mührünü vurmuş çalışkan teşkilatın bir araya geldiğini belirtti.

Gürkan, “Yarınlarımızın daha müreffeh hayatları için bugün varlığından, malından, rahatından feragat eden gönüllüler burada. İhtiyaç duyulduğu her an ve her yerde sağına soluna bakmadan ‘Ben varım’ diyen, milletinin yanında olan gönüllülerimizle beraberiz,” diye konuştu. Gürkan, millete hizmetkar olmayı sürdüreceklerini, bu kadim şehir için daima güzelin destekçisi, yanlışların takipçisi olacaklarını ifade etti.

Diğer Katılımcılar

Bayramlaşma töreninde AK Parti Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Refik Özen ve Ahmet Kılıç, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Recep Altepe, AK Parti Genel Merkez Siyasi Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Tunçak ve önceki dönem milletvekillerinden Hakan Çavuşoğlu da partilileri selamladı ve konuşmalar yaptı.

Bayramlaşma

Konuşmaların ardından partililer birbirleriyle bayramlaştı, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

İnegöl Belediyesi'den çiftçiye ücretsiz toprak analizi desteği İnegöl Belediyesi'den çiftçiye ücretsiz toprak analizi desteği

Editör: Ferit Gücüyener